Tranvesti skupina - fotka Screamers na jevišti.

PROGRAM SKUPINY SCREAMERS

jen 2014

Program Tyjtr

6. jna v 19,00 hodin divadlo Nchod
7. jna v 19,00 hodin divadlo Kutn Hora
8. jna v 19,00 hodin KD Dukla Pardubice
9. jna v 19,00 hodin divadlo r nad Szavou
10. jna v 19,00 hodin KD Hodonn
11. jna v 19,00 hodin Beseda Otrokovice
14. jna v 19,00 hodin divadlo Chrudim
15. jna v 19,00 hodin KD Krom
16. jna v 19,00 hodin KD Orlov
17. jna v 19,00 hodin sl Sokolovny Kojetn
18. jna v 18,00 hodin sl kina Mr Opava
19. jna v 19,00 hodin divadlo Bruntl
23. jna v 19,00 hodin Dlnick dm v Odrch
24. jna v 19,00 hodin sl KC Horovsk Tn
25. jna ve 23,00 hodin Club FIK Brno
29. jna v 19,30 hodin Fabrika Svitavy
30. jna v 19,00 hodin divadlo Rakovnk
31. jna v 19,00 hodin divadlo Rakovnk

Listopad 2014

Program Tyjtr

4. listopadu v 19,00 hodin sl kina ternberk
5. listopadu v 19,30 hodin KD Rmaov
6. listopadu v 19,00 hodin KD Stelnice Hradec Krlov
8. listopadu v 19,00 hodin KD Bezno
9. listopadu v 19,00 hodin KD Vltava esk |Budjovice
10.listopadu v 19,00 hodin divadlo Havlkv Brod
11.listopadu v 19,00 hodin divadlo Nymburk
13.listopadu v 19,00 hodin KD elkovice
14.listopadu v 19,30 hodin KC Novodvorsk Praha 4
15.listopadu ve 20,00 hodin sl KC Jemnice
17.listopadu v 19,00 hodin divadlo Chlumec nad Cidlinou
18.listopadu v 19,00 hodin sl kina Kladno - Stn
19.listopadu v 19,00 hodin KD Mohelnice
20.listopadu v 19,00 hodin KD Kyjov
21.listopadu v 19,00 hodin Velk kino Zln
22.listopadu v 18,00 hodin sl restaurace Na kin Rajhrad
23.listopadu v 18,00 hodin KD Nov Msto Karvin
24.listopadu v 19,00 hodin sl kina Bohumn
25.listopadu v 19,00 hodin KD Veversk Bitka
26.listopadu v 19,00 hodin sl restaurace Bonaparte Slavkov u Brna
27.listopadu v 19,00 hodin Ronov pod Radhotm
28.listopadu v 19,00 hodin Frdek Mstek
29.listopadu v 19,00 hodin sl ZU Moravsk Tebov

Prosinec 2014

Vnon The Best

1. prosince v 19,00 hodin premira divadlo Rakovnk
2. prosince v 19,00 hodin Citadela Litvnov
6. prosince v 19,00 hodin sl divadla Pas Teb
7. prosince v 19,00 hodin KD Rubn Brno
pedprodej:
KD Rubn Makovskho nm. 3
TIC Radnick 2
Dm pn z Lip - nm. Svobody
INDIES - Potovsk 2
9. prosince v 19,00 hodin KD Kopivnice
10. prosince v 19,00 hodin KD Krakov Praha 8 - Bohnice
11. prosince v 19,00 hodin divadeln sl DKO Jihlava
12. prosince v 19,30 hodin sl kina Holeov
13. prosince v 19,00 hodin KD Bartoovice
14. prosince v 19,00 hodin KD Zdounky
16. prosince v 19,00 hodin PDA Olomouc
17. prosince v 19,00 hodin sl divadla Krnov
18. prosince v 19,00 hodin sl Mstskho domu Perov
19. prosince v 19,00 hodin KD Hlun
20. prosince v 18,00 hodin sl kina Mr Opava
21. prosince v 19,00 hodin KD Trisia Tinec
22. prosince v 19,00 hodin divadeln sl DK statutrnho msta Ostravy
28. prosince v 19,30 hodin Stl divadeln scna Klatovy
30. prosince v 19,00 hodin PKO Lidov sady Liberec