loader image

Informace o skupině

Okouzlíme i Vás!

Screamers jsou jednou z nejstabilnějších českých uměleckých skupin, která se etablovala na poli alternativního divadla v roce 1997. Tvoří ji skupina umělců – herců, tanečníků, zpěváků a komiků. Na jevišti se pracovně setkali s většinou českých populárních zpěvaček a zpěváků, herců a komiků, a například se slavnou skupinou Boney M. V roce 2010 okouzlili miliony diváků v semifinále talentové soutěže Česko Slovensko má talent.

Screamers jsou mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah. Představení jsou estetickým zážitkem postaveným na syntéze hereckého, baletního a pěveckého umění. Umění female impersonatingu, bravurní improvizace a jevištní kompozice.

NABÍDKA TYPU PROGRAMŮ A STAND UP VYSTOUPENÍ

Estrádní představení, zábavný blok připravený dle tématu (akce na klíč) – 2 x 45 minut (www.kultura.cz), termíny programů ZDE

Tématické stand up vystoupení – 40 minut (plesy, městské slavnosti, akce pořádné pravidelně pro firmy např. Ford, ČD, Volvo, ČS, Union, Oldies Music Club Fičák aj.)

Scénické přehlídky – 2x 45 minut (propojení show skupiny Screamers a módní přehlídky salonů, pořádané např. pro Slavkov u Brna, Most, Třinec, Prahu aj.)

Venkovní akce (jarmarky) – celodenní program 4 hodiny (Hanácké slavnosti)

Animační program – lázně Klimkovice, lázně Luhačovice

Tématické akce na Vltavě – plavby parníkem

Svatební balíčky pro radost: loučení se svobodou – 30 minut, svatební den u oltáře – 5 minut, svatební hostina – 30 minut

DALŠÍ NABÍDKA SKUPINY SCREAMERS

Výroba divadelních a filmových paruk

Návrh a výroba divadelních kostýmů a dekorací

BENEFICE SCREAMERS

Skupina Screamers je rovněž partnerem různých benefičních a charitativních projektů. Podporuje např. autistickou školku v Olomouci, Dům Světla (nadace), paralympiády, každoročně se zúčastňuje benefičního koncertu na hradě Houska.